/  7
دوره آموزشی" مكاتبات اداری" برگزار شد
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دوره آموزشی" مکاتبات اداری" برگزار شد

 

رابط آموزشی کارکنان معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از برگزاری دوره آموزشی" مکاتبات اداری" خبر داد.

لیلا دشت بزرگ با اعلام این خبر گفت: دوره آموزشی مکاتبات اداری برای بالا بردن سطح نامه‌نگاری و نگارش درست و همچنین با هدف بکار گیری کلمات و جملات درست و مناسب به صورت یکپارچه در مکاتبات اداری برای کارکنان معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه توسط یکی از مدیران دانشگاه شهید چمران اهواز در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

دکتر علی یاری گفت: یکی از مهمترین ابزارهای رسیدن به هدف های سازمان، ایجاد ارتباطات رسمی از طریق نوشته های اداری است.

ایشان در ادامه افزود: مکاتبات اداری زبان رسمی سازمان محسوب شده و موجب موفقیت و پیشرفت سازمان خواهد شد  لذا  یکی از ارکان ساختار ادارت، نوشتار اداری است که از سویی دیگر بیانگر میزان دانش، تخصص و کاردانی کارکنان و مدیران سازمان است.

دکتر یاری خاطر نشان ساخت: این کارگاه به منظور ارتقای سطح مکاتبات اداری و شیوه نامه استاندارد تنظیم مکاتبات اداری برگزار گردید و امید است با به کارگیری این فرآیندها بتوانید در نیل به استانداردسازی مکاتبات اداری و نوشتار رسمی گامی مهم بردارید.

گفتنی است: شرکت کنندگان در دوره آموزشی مکاتبات اداری در دو گروه الف و ب که شامل کلیه کارکنان اعم از رسمی، پیمانی، تبصره 5 ماده 31، طرحی و تبصره 1 ماده32 بوده و امتیاز دوره یاد شده 6  ساعت می باشد.                                                                                                

 


تعداد بازدید : 40

بازگشت           چاپ چاپ         

*کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشد*....

V5.1.0.0